HİZMETLER

DEKORASYON TADİLAT


Hepimizin günün birinde mutlaka yaptıracağı işlerden biride eskimiş evimizin tadilatı ve dekorasyonu işidir.Yeni bir ev alsak bile içini kendimize göre dekore etme ihtiyacı duyabiliriz. Bu durumda biz devreye girerek dekorasyon ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

İLETİŞİM
 
 

ALÇIPAN VE İZOLASYON


Adında anlaşılacağı üzre tv ünitesi televizyonu yerleştirmeyi düşündüğümüz her yerde kullanılabilir. Buralar evimizin salonu, yatak odası, mağazada tv bulunan yerler, ofisimiz veya restaurantlarımız olabilir bu tamamen sizin zevkinize kalmıştır.

İLETİŞİM

DIŞ CEPHE MANTOLAMA


Dış cephe mantolama deyince hepimizin aklına ısı yalıtım levhaları gelir ama bunlar düz ve desensizdir. Mantolama yaptırırken görselliğe de önem veriyorsanız size önerimiz dekoratif mantolama malzemelerinden kullanılmasıdır.

İLETİŞİM
 
 

BOYA BADANA


Firmamız bu konuda son derece profesyonel usta kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir.Boya ve badana yaparken en temel prensibimiz siz değerli müşterilerimizin uygulama esnasında hiç bir şekilde rahatsız olmamanızı sağlamaktır. Temiz titiz ve 1. sınıf işçilik yapmaktayız.

İLETİŞİM

FAYANS VE SERAMİK


Banyo wc, hol, ofis, bina, fabrika vb alanlarda yaptırmayı düşündüğünüz Seramik fayans ve karo işlerinde birde bizden fiyat almadan kesinlikle karar vermeyin.

İLETİŞİM
 
 

FİBER CEMENT


Selüloz elyaflı, çimento ve silika (yüksek evsaflı silis kumu) karışımından elde edilen fibercement levhalar hafif işlenebilir suya ve rutubete dayanıklı dış cephe ve iç cephede kullanılabilen plakalar halinde üstün yapısal özelliklerle kullanıcılara sunmaktadır.

İLETİŞİM

BOARDEX CEKETLEME


Piyasaya yeni çıkan bir yalıtım sistemi olan boardex ceketleme sistemi nedir? Sizlere kısaca bunu anlatacağız. Ve ayrıca ceketleme uygulaması yaptırmak isteyenlere de bilgi olması açısından ortalama malzeme + işçilik fiyatını belirteceğiz.

İLETİŞİM
 
 

BETOPAN


Ahşap, çimento ve sağlığa zararsız kimyasal katkı maddelerinin karışımından üretilmekte; hafifliğini elastikiyetini, işlenebilirliğini; ahşaptan, suya rutubete dayanımını yanmaya, çürümeye karşı direncini de çimentodan alarak üstün yapısal özelliklerle kullanıcılara sunmaktadır.

İLETİŞİM